ЖК Paradise Avenue 044 299 47 09 paradise-avenue@ukr.net Пн-Сб:10:00-20:00 Вс: 10:00-18:00 $$$
ул. Вячеслава Чорновола, Крюковщина , Київська область. 08132

"Buderus" – лідер в галузі опалювальної техніки

Buderus - торгова марка, що належить компанії Bosch Thermotechnik GmbH, яка входить до складу Robert Bosch GmbH. Buderus – німецький бренд опалювальної техніки, що виготовляє широкий спектр продукції для систем опалення та гарячого водопостачання, а також забезпечує надійну сервісну підтримку. Під цією маркою виробляються компоненти систем опалення для різних типів будівель і споруд. Основною продукцією є газові підлогові і настінні котли, а також котли, призначені для роботи з вентиляторними пальниками, які використовують різні види палива, бойлери та автоматичні системи управління опалювальним устаткуванням.

Енергоефективне обладнання

Danfoss - найбільша промислова компанія Данії, світовий лідер у виробництві енергоефективного обладнання: систем тепло- та холодопостачання, привідної автоматики, гідравлічної техніки, тощо. Дохід компанії у 2017 році склав € 5,8 млрд, показник операційного прибутку – 11,1%. Компанія пропонує комплексні рішення для сталого розвитку і зменшення енергоспоживання у чотирьох великих секторах: Інфраструктурі, Харчуванні, Енергетиці, Кліматі. Має чотири виробничі підрозділи: Danfoss Cooling, Danfoss Power Solutions, Danfoss Drives, Danfoss Heating Danfoss працює у більш ніж 100 країнах світу, має 26 тисяч працівників та більше 70 заводів.

«Вассеркрафт Бюро» - сучасний інжинірінг для ринку води

ТОВ «Вассеркрафт Бюро» - інжинірингова компанія, яка спеціалізується на розробці проектних рішень, виробництві та реалізації обладнання для водопостачання, водовідведення, пожежогасіння, теплопостачання. В рамках комплексного рішення компанія професійно реалізовує монтаж, пусконалагоджувальні роботи, гарантійне і сервісне обслуговування. «Вассеркрафт Бюро» реалізувала більше 500-а масштабних проектів по всій території України, працюючи більше 10 років. До 2011 року компанія входила до складу проектно-інжинірингової компанії «ІнтерпроектGMBH». А власна ІТ-команда виконує налаштування та забезпечує роботу систем візуалізації (SCADA).

«AEROC» - стінові блоки найвищої якості

ТОВ ''Аерок'' є лідером ринку виробів з пористого бетону автоклавного твердіння в Україні і найбільшим постачальником виробів з пористого бетону автоклавного твердіння під торговою маркою ''AEROC'' в усі регіони країни. Кожна партія продукції має паспорт якості від заводу-виробника. Стінові конструкції ''AEROC'' пройшли комплексні випробування з теплофізики, деформативності і міцності кладки, акустики, сейсмічних навантажень, вогнестійкості, радіології в базових НДІ Мінрегіонбуду України, ДІ «Інститут гігієни та медичної екології», випробувальному центрі державного департаменту пожежної безпеки МНС України, на підставі яких компанія гарантує найвищі споживчі властивості своєї продукції.

ландшафт

Йде вибір компанії партнера по ландшафтному дизайну.

«Caparol» - фасадні фарби, декоративні покриття, системи теплоізоляції фасадів

Бренд «Caparol» належить міжнародному концерну Deutsche Amphibolin Werke (Німецькі Амфіболінові Заводи - DAW SE) і в нашій країні представлений його дочірнім підприємством «КАПАРОЛ УКРАЇНА». Системні рішення Сaparol – це фарби, емалі, лазурі, хімічно-будівельні покриття, а також матеріали та технології для теплоізоляції фасадів. Всі вони вирішують задачі різної складності, враховують потреби будівлі та матеріалу, який покривається. Широка кольорова гама містить відтінки на будь-який смак, а властивості покрівельних матеріалів дозволяють безкінечно отримувати все нові декоративні ефекти на поверхнях.

’’KAN-therm’’-Інноваційні системи водопостачання та опалення

Європейська компанія KAN Sp. (КАН) спеціалізується на виробництві інсталяційних систем інженерної техніки - це труби, фітинги, що доповнюють елементи, автоматика. В процесі виробництва використовується тільки якісна сировина, що гарантує високу якість готового продукту. Виробник є одним з визнаних лідерів у своїй галузі як в Європі, так і в усьому світі. Продукція '' KAN-therm '' пізнавана у всьому світі. Сьогодні цю повну інсталяційну мультисистему, створену за допомогою сучасних рішень в області санітарного, технологічного і опалювального обладнання, можна зустріти в будь-якому куточку земної кулі.

"КLEEMANN" - пасажирські та вантажопасажирські ліфти

Вантажопасажирські та пасажирські ліфти '' КLEEMANN '' є одними з кращих ліфтів на європейському ринку, що досягається за рахунок високої якості виробництва, безпеки та міцності конструкцій, механізмів і матеріалів. Компанія '' КLEEMANN '' забезпечує надійність і довговічність експлуатації, комфорт високого рівня, економічність, безшумність роботи і плавність ходу. KLEEMANN S.A. - один з провідних світових виробників ліфтового обладнання і виробляє ліфти, ескалатори, ліфти пасажирські, ліфти котеджні, кухонні ліфти, а також панорамні ліфти і вантажні ліфти, що відповідають найбільш суворим європейським стандартам якості.

"Romstal" – опалення, водопостачання та каналізація

Компанія "Ромстал Україна" є частиною міжнародної групи компаній "Romstal", добре відомої в Європі вже більше 20 років. Компанія «Ромстал Україна» з 2003 року успішно працює на ринку інженерних систем опалення, водо- і газопостачання, сантехніки та інноваційних технологій. Асортимент компанії «Ромстал» налічує більш ніж 20 000 товарів з усього світу. Основні постачальники - це світові бренди в області інженерних систем опалення, водо- і газопостачання, сантехніки. Компанія "Ромстал Україна" активно просуває і пропагує енергозберігаючі технології, а також бере активну участь в зменшенні негативного впливу на навколишнє середовище.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: